2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wawer
Dodane 12 kwietnia 2024

*Praca dla BUSINESSWOMAN- REPREZENTANT ds.nieruchomości* podstawa+prem

Wynagrodzenie

7 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Firma z 11 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, działająca na rynku warszawskim poszukuje osób na stanowisko:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

(Warszawa i okolice)

OBOWIĄZKI:

• obsługiwanie spotkań z wewnętrznymi klientami firmy

• budowanie relacji z kontrahentami spółki

• praca w oparciu o gotową już bazę klientów

OCZEKIWANIA

• dyspozycyjność

• prawo jazdy kat. B i własny samochód

• umiejętność organizacji pracy

• własny samochód

OFERUJEMY

• wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje oraz dodatkowe gratyfikacje za wyniki

• szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców

• praca w stabilnej spółce z wieloletnim doświadczeniem

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA

PRACA OD JUŻ!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 896323813