2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla cieśli - betoniarzy w Austrii i w Niemczech

Wynagrodzenie

16 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: AustriaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Austrii i Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.

Miejsce pracy:  teren Austrii i Niemiec

Możliwe zarobki do 20 000 zł

Oferujemy:

długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe do 25 euro, regularne płatności,

BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:

min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

mile widziana znajomość j. niemieckiego

sumienność, rzetelność w pracy,

dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

brak nałogów,

mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

 Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na nasz adres e-mail.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 53*******17, 57*******41, 53*******13.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 846458303