2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Cieśli szalunkowych- Francja Rejon Alp

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska pracy

Budowa budynków mieszkalnych wielokondygnacyjnych.

Wymagania:

  • ZNAJOMOŚĆ SYSTEMÓW SZALUNKOWYCH : SATECO, PERI, DOCA ORAZ INNYCH

  • UMIEJĘTNOŚĆ ZBROJENIA I WYLEWANIA BETONU

  • PRACA NA WYSOKOŚCI POW. 3 M

  • MILE WIDZIANA KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA FRANCUSKIEGO

  • PRAWO JAZDY KAT.B

Zapewniamy:

·         Dojazd do Francji i zjazd po zakończeniu kontraktu (pokrywamy koszty)

·         Mieszkanie na terenie Francji (wynajmujemy i opłacamy)

·         Dojazdy do pracy (auto służbowe)

Stawka godzinowa za godzinę normatywną 15,4 euro brutto.

Płatne nadgodziny w stawkach +25%, + 50%, + 100% w zależności od ilości godzin przepracowanych w tygodniu. (norma godzinowa 35 h/tydzień, wszystkie godziny przepracowane powyżej normy uznawane są za nadgodziny)

Za każdy przepracowany dzień dodatkowo wypłacana jest dieta (panier) w wysokości 11,26 euro/ brutto.

Opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Francji.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 843420468