2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tłuszcz
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca dla diagnosty samochodowego SKP w Tłuszczu.

Wynagrodzenie

8 500 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tłuszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

 Stacja Kontroli Pojazdów w Tłuszczu, Konary zatrudni diagnostę samochodowego z uprawnieniami na cały etat .

Zakres obowiązków:

·        wykonywanie przeglądów rejestracyjnych pojazdów o masie do 3,5t,

·        dbanie o dobre relacje z klientami,

·        oferowanie wysokiej jakości usług

Wymagania:

·        Uprawnienia diagnosty samochodowego

·        Dobra organizacja i dyscyplina pracy

·        Umiejętność obsługi programów diagnostycznych

·        Samodzielność w wykonywaniu zadań

·        Kultura osobista

Oferujemy:

·        Bardzo dobre  warunki pracy.

·        Pracę w godzinach pn.-pt. 8-16 lub 11-19,  (możliwy elastyczny czas pracy), dwie soboty w miesiącu 8-15

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i zaangażowania od 6000 netto

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV  na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 60*****16

Lokalizacja

Tłuszcz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tłuszcz
ID: 902355394