2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Piaseczno
Dodane 11 kwietnia 2024

praca dla dwojga w willi na Lazurowym wybrzeżu - Francja

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: FrancjaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję osób do opieki nad posiadłością na Lazurowym Wybrzeżu i utrzymaniem porządku i czystości na jej terenie, wewnątrz budynków oraz obsługą hotelową gości.

Willa 500 mkw + dom 120 mkw + duży ogród z basenem i kortem tenisowym.

Praca od ZARAZ !

Lokalizacja: 15 minut od lotniska w Nicei.

Praca z zamieszkaniem na terenie posiadłości albo w oddzielnym domu o powierzchni 120 m2 lub w willi (do dyspozycji powierzchnia apartamentu 40 m2 + kuchnia + salon z jadalnią + łazienka).

Wymagania:

  • dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego (warunek konieczny do

    spełnienia);

  • umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych;

  • prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków podstawowych:

  • utrzymanie porządku i czystości w budynkach;

  • utrzymanie czystości i pielęgnacja ogrodu;

  • utrzymanie w czystości basenu oraz kortu tenisowego.

Zakres obowiązków dodatkowych:

  • obsługa hotelowa gości w zakresie ich zameldowania i wymeldowania, przygotowania i wydania śniadania, sprzątania.

Wynagrodzenie: podstawowe + prowizja od zysku z najmu pokoi.

Oferty ze zdjęciem, z określeniem kwalifikacji i doświadczenia , proszę kierować przez portal OLX.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 695986582