2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Dolnośląskie
  6. Konwencjonalna - Wrocław
  7. Konwencjonalna - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Praca dla Elektromontera

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ZAEL-SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się kompleksowymi usługami elektrycznymi i elektroenergetycznymi poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTERA

Wymagania:

- co najmniej rok doświadczenia na stanowisku elektromontera

- świadectwo kwalifikacyjne E

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

-znajomość języka polskiego (warunek konieczny)

Mile widziane:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe o kierunku elektrycznym

- świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1 kV

Zakres obowiązków:

Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych nN i SN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych zgodnie z poleceniem przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych oraz BHP.

Oferujemy:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-szkolenie na świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1kV

- ubezpieczenie na życie

- prywatną opiekę medyczną

- karta Multisport

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 853693798