2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Żywiec
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Elektryk, Elektromonter, Pomiarowiec

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma budowlana z Żywca zatrudni Elektryka

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych (montaż, konserwacja, remont) w budynkach

  • Czytanie schematów technicznych i rzutów budowlanych w celu określenia rozmieszczenia urządzeń i instalacji elektrycznych

  • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie, gniazdka, przełączniki, tablice rozdzielcze, sterowniki

  • Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych w celu sprawdzenia ich poprawności i bezpieczeństwa

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, przepisów BHP oraz norm branżowych

  • Utrzymywanie porządku i dbanie o narzędzia oraz sprzęt używany do wykonywania instalacji i napraw elektroenergetycznych

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność

  • Uprawnienia SEP E+D, pomiary

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane, nie wymagane )

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (teren woj. Śląskiego)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o niekorporacyjnych zasadach mającej ambicje na duży rozwój

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • elastyczny model pracy

  • Profesjonalne narzędzia

  • Samochód służbowy

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 662854592