2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Siemianowice Śląskie
Dodane 03 maja 2024

Praca dla EMERYTA/RENCISTY kierowca Taxi potrzebny od zaraz

Wynagrodzenie

3 600 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i polecanych partnerów BOLT/UBER/FREE NOW

W związku z rozbudową naszej floty, poszukujemy nowych Kierowców do pracy.

Posiadamy licencję TAXI, a każdy nasz samochód jest dostosowany do obowiązujących przepisów

(samochód na wyłączność).

Oferujemy:

- szkolenie - prace w miłej atmosferze - elastyczne godziny pracy - terminowe wynagrodzenie - ubezpieczenie zdrowotne ZUS - opiekę wyspecjalizowanej kadry - samochód zastępczy w razie awarii

Formalności możemy załatwić w jeden dzień.

KIEROWCA BOLT/UBER - NASZ SAMOCHÓD

Wymagania: Prawo jazdy B (minimum rok), wiek powyżej 24 lat, ważny dowód osobisty, zaświadczenie o niekaralności, badania lekarskie i psychologiczne do wykonywania zawodu kierowcy taxi. Umiejętność miłej komunikacji z pasażerami. Rzetelność i uczciwość.

Obowiązki: Odbywanie kursów z klientami UBER/BOLT, obsługa aplikacji, dbanie o powierzony samochód służbowy.

SAMOCHODY DOSTĘPNE JUŻ OD 450 zł / TYDZIEŃ

Przy dłuższej współpracy :

MOŻLIWOŚĆ WYKUPU NASZEGO POJAZDU NA WŁASNOŚĆ

MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA LEASINGU NA NOWY POJAZD Z ATRAKCYJNYM RABATEM FLOTOWYM

KIEROWCA BOLT/UBER/FREENOW - TWÓJ SAMOCHÓD

Podpinamy Cię pod nasze konto partnerskie.

STAŁA OPŁATA: bez dodatkowych kosztów , % , prowizji = jedyne 250 zł

Wymagania: Prawo jazdy B minimum rok, wiek min. 20 lat, ważny dowód osobisty, zaświadczenie o niekaralności oraz liczba punktów karnych umożliwiająca prowadzenie pojazdu. Rocznik samochodu od 2004r. Aktualne badanie techniczne i OC, Wbite TAXI w dowód rejestracyjny pojazdu, Umiejętność miłej komunikacji z pasażerami. Sumienność.

Zatrudnienie na umowę zlecenie. Wypłata gotówką lub przelewem na konto.

TYLKO U NAS :

  • samochód zastępczy z licencją w razie awarii lub wypadku

  • główne pojazdy we flocie Skoda Rapid LPG , Fabia III LPG, Peugeot 301 LPG, Toyota Corolla Hybryda, Nissan Leaf Elektryk

Zapraszamy do kontaktu (10:00 - 18:00 poniedziałek - piątek) i umówienia się na spotkanie

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 671979369