2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wolbrom
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla Fizjoterapeuty

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy fizjoterapeutów z tytułem licencjata lub magistra.

Miejsce pracy: Wolbrom

Wymiar pracy: 1 etat

Opis stanowiska:

- Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych w warunkach ambulatoryjnych oraz domowych,

- Prowadzenie dokumentacji medycznej,

- Współpraca z pozostałym personelem medycznym,

Wymagania:

- Ukończone studia kierunkowe- licencjat, magister

- Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

-Umiejętność pracy w zespole,

-Dyspozycyjność

- Komunikatywność,

-Samodzielność i odpowiedzialność,

- Chęć dalszego rozwoju

Oferujemy:

- Praca w wymiarze min. 1 etatu

- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Fizjoterapeuty, proszone są o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem

Aplikacje prosimy przesyłać tytułem PRACA WOLBROM  z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 702210950