2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Białołęka
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca dla Fizjoterapeuty

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacyjna, świadcząca usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w dzielnicy Białołęka zatrudni fizjoterapeutę do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

praca z pacjentem ambulatoryjnym, wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz kinezyterapii, wykonywanie masażu/terapii indywidualnej, prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

tytuł magistra fizjoterapii, prawo wykonywania zawodu, gotowość do pracy w systemie zmianowym 8-16 / 12-20 od poniedziałku do piątku, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista, komunikatywność, profesjonalne i empatyczne nastawienie do pacjentów.

Nie wymagamy doświadczenia w zawodzie, zapraszamy osoby świeżo po ukończonych studiach.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub na e-mail: katarzyna(małpa)nzozforma.pl

Oferujemy:

-pracę od zaraz

-pracę w młodym zgranym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912548572