2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Świeradów-Zdrój
Dodane 20 maja 2024

Praca dla Fizjoterapeuty/tki w Hotelu Sudetia w Świeradowie-Zdroju

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Sudetia w Świeradowie-Zdroju poszukuje fizjoterapeuty/ fizjoterapeutki.

Jest to wyjątkowa okazja dla osób chcących zdobyć doświadczenie, proponujemy elastyczny czas pracy (godziny pracy do uzgodnienie) .Obiekt hotelowy położony jest w pięknym miejscu w górach Izerskich .Sudetia oprócz funkcji hotelowych świadczy rozbudowane usługi leczniczo-rehabilitacyjne, oferuje możliwość aktywnego wypoczynku zarówno zimą jak i latem. Nasz hotel to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi i takich też potrzebujemy wśród personelu.

Wymagania wobec kandydatów:

·      Wykształcenie w zakresie fizjoterapii lub pielęgniarstwa

·      Umiejętność zaplanowania procesu rehabilitacji;

·      Sumienne podejście do wykonywanego zawodu i powierzonych obowiązków;

·      Zaangażowanie w pracy i gotowość dalszego kształcenia się;

Główny zakres obowiązków:

  • Praca z pacjentami w hotelu kuracyjnym: przygotowanie i przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych;

  • Praca na wysokiej klasy sprzęcie rehabilitacyjnym;

Oferujemy:

  • Pracę w doskonale wyposażonym obiekcie sanatoryjnym;

  • Stabilne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość korzystania z udogodnień hotelowych;

Warunki zatrudnienia:

               Umowa o pracę w wymiarze całego etatu na okres próbny z perspektywą zawarcia kolejnej umowy na czas nieokreślony.

Możliwość zawarcia również umowy na część etatu.

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 709636631