2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Biały Kościół
KATARZYNA GRZYBOWSKA
Dodane 01 maja 2024

Praca dla FIZJOTERAPEUTY od zaraz

Lokalizacja

Biały Kościół

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna praca z pacjentem neurologicznym, ortopedycznym, reumatologicznym, z pacjentem pourazowym:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii

  • ocenianie stanu funkcjonalnego pacjenta i planowanie rehabilitacji

  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami

  • samodzielne, systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

  • odpowiedzialne podejście do pracy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • aktualny numer prawa wykonywania zawodu

  • komunikatywność

  • życzliwe podejście do pacjenta

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera

  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność realizowania programu rehabilitacji zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych i kulturalnych relacji z pacjentami

Mile widziane

  • dodatkowe kursy i szkolenia

Lokalizacja

Biały Kościół,

Małopolskie

Małopolskie, Biały Kościół
ID: 912440750