2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Zachodniopomorskie
  6. Grafika - Międzyzdroje
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla Grafika

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

GRAFIK

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z zespołem ds. marketingu w zakresie wsparcia działań marketingowych

  • współtworzenie wizerunku oraz identyfikacji wizualnej powierzonych marek we wszystkich kanałach komunikacji marketingowej

  • rozwój wszystkich elementów identyfikacji wizualnej Formy i wskazanych brandów

  • projektowanie materiałów reklamowych do użytku online/offline/print/digital

  • projektowanie i skład materiałów graficznych do druku (m.in.: foldery, ulotki, bannery, reklamy prasowe, katalogi, logotypy itp)

  • przygotowywanie grafik i prezentacji

  • projektowanie materiałów na potrzeby działań online (mailingi, newslettery, banery, landing page itp.) oraz mediów społecznościowych

  • tworzenie contentu foto oraz wideo na potrzeby social mediów i prowadzonych projektów deweloperskich

  • projektowanie i skład materiałów informacyjnych i wizerunkowych dla inwestycji deweloperskich (m.in.: logo, teczki, broszury, materiały reklamowe)

  • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy

  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi, domami mediowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczeniana stanowisku Grafika

  • Chęci uczestniczenia w kształtowaniu komunikacji wizualnej naszej marki

  • Doświadczenia w przygotowywaniu projektów pod Social Media (Facebook, Instagram, TikTok)

  • Dobrej znajomości programów graficznych

  • Umiejętności współpracy z zespołem

  • Umiejętności zarządzania czasem i pracy w dynamicznym środowisku

  • Kreatywności, otwartości i nieszablonowego myślenia

  • Zdolności ustalania priorytetów i terminowości

  • Umiejętności działania pod presją czasu

  • Śledzenia trendów branżowych i chęci poszukiwania nowych rozwiązań

 Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę w ramach B2B

  • Możliwość zakwaterowania dla osób przyjezdnych

  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku / rodzinna atmosfera

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 913632861