2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Leszno
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca dla grafika! Stacjonarna! Dobrze płatna!

Wynagrodzenie

6 500 - 9 784 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz zmianą lokalizacji - LasMania- gadżety reklamowe - obecnie poszukuje osobę na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Opis stanowiska: - wizualizacja artykułów reklamowych,

- przygotowywanie materiałów do druku,

- bieżąca współpraca z działem marketingu i sprzedaży.

Od naszego przyszłego współpracownika oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości programu Corel DRAW

- kreatywności i poczucia estetyki,

- terminowości w realizowaniu zadań,

- entuzjazmu i wytrwałości w dążeniu do celu.

Gwarantujemy:

- umowę o pracę

- satysfakcjonujące wynagrodzenie - 7000 netto+ premia

- uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Uwaga! Nowa lokalizacja działalności firmy - Wilkowice, ul. Lipowa 34.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 783056201