2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Hydraulików Francja (z uprawnieniami UDT)

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Praca za granicą- Francja Rejon Alp

Zapewniamy:

·         Dojazd do Francji i zjazd po zakończeniu kontraktu (pokrywamy koszty)

·         Mieszkanie na terenie Francji (wynajmujemy i opłacamy)

·         Dojazdy do pracy (auto służbowe)

Stawka godzinowa za godzinę normatywną 14,85 euro brutto.

Płatne nadgodziny w stawkach +25%, + 50%, + 100% w zależności od ilości godzin przepracowanych w tygodniu. (norma godzinowa 35 h/tydzień, wszystkie godziny przepracowane powyżej normy uznawane są za nadgodziny)

Za każdy przepracowany dzień dodatkowo wypłacana jest dieta (panier) w wysokości 10,50 euro/ brutto.

Opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Francji.

Opis stanowiska pracy:

Wykonanie instalacji wod-kan, wentylacyjnej i klimatyzacji w nowo powstałych budynkach mieszkalnych

 Wymagania:

  • Mile widziana umiejętność spawania i lutowania twardego

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego

  • Mile widziane uprawnienia UDT (wózki widłowe, podnośniki)

  • Znajomość instalacji systemów wentylacyjnych, CO, wod-kan, klimatyzacji

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Hydraulik, monter instalacji sanitarnych przez WEP Polska Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez WEP Polska Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 816748044