2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Niemczyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dla kierowcy kat. C+E transport krajowy

Lokalizacja

Niemczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agro Finanse Magdalena Skarbińska-Wypych sp. komandytowa z siedzibą w Niemczyn 127, 62-110 Damasławek poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE KRAJOWYM

Obowiązki:

  • transport krajowy towarów,

  • dbałość o powierzone mienie.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • dbałość o pojazd i powierzone mienie.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pakiet szkoleń,

  • comiesięczne premie uzależnione od zaangażowania.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu olx lub składać w siedzibie firmy: Niemczyn 127, 62-110 Damasławek.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Niemczyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niemczyn
ID: 912769168