2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bąków
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca dla kierownika produkcji

Lokalizacja

Bąków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Tangiriboat & MGM Trailers oferuje pracę dla kierownika produkcji łodzi i przyczep aluminiowych .

Zakres obowiązków obejmuje.

  • planowanie, organizowanie, rozdysponowanie, realizowanie, kontrolowanie, raportowanie bieżących procesów produkcyjnych .

  • organizowanie pracy podległych pracowników i efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • nadzór nad dostępnością i prawidłowym przepływem surowca, materiałów pomocniczych, produktów pod kątem ilościowym i jakościowym, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji,

  • wykonywanie prac zgodnie z przyjętymi standardami.

Lokalizacja

Bąków,

Śląskie

Śląskie, Bąków
ID: 911373749