2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubelskie
  6. Zarządzanie sklepem - Radzyń Podlaski
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla Kierownika Sklepu

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Bricomarche w Międzyrzecu Podlaskim zatrudni na stanowisko Kierownika Sklepu

Główne zadania

  • Realizacja celów handlowych

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu

  • Nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku !

  • Znajomość branży DIY

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej

  • Szkolenia podnoszące kompetencje managerskie i handlowe

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 913667856