2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podkarpackie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Jarosław
Dodane 06 kwietnia 2024

Praca dla kosmetologa, kosmetyczki, stylistki paznokci

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kandydatów z wykształceniem kosmetologicznym, kosmetycznym. Zapraszamy również studentów i uczniów takich szkół.

Cenimy ludzi pełnych pasji, z wysokim poziomem empatii, lubiących pracę zespołową oraz wiążących swą przyszłość z kosmetologią.

Dlatego jeśli chciałabyś rozwijać się w kosmetologii high-tech, zapewnimy Ci pełen pakiet szkoleń, pozwalający na samodzielną pracę na stanowisku kosmetologa. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie oraz chęć rozwoju w kosmetologii.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń high- tech.

  • zabiegi kosmetyczne

  • pedicure

  • manicure

  • henna, regulacja

  • depilacja woskiemZapraszamy również absolwentów i studentów kosmetologii.

Nie czekaj - wyślij już teraz swoją aplikację.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 657051381