2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Mińsk Mazowiecki
Kamil
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla Kosmetologa Mińsk Mazowiecki

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Spełniaj się zawodowo w przyjaznej atmosferze!

Atrakcyjna praca dla Kosmetologa w Salonie Angel - Specjaliści od Piękna!

www.salonyangel.pl

Twoje zadania:

  • Wykonywanie zabiegów na twarz

  • Modelowanie sylwetki

  • Depilacja laserowa

  • Oprawa oka (brwi i rzęsy)

  • Sprzedaż kosmetyków

  • Prowadzenie klienta przez cykl zabiegowy

Czego oczekujemy:

  • Praktyczna umiejętność wykonywania wyżej wymienionych zadań

  • Osoba, która szuka dobrze wyposażonego salonu z dużą bazą klientów

Mile widziane:

  • Ukończony licencjat lub magister kosmetologii

  • Umiejętność wykonywania manicure i pedicure

Oferujemy świetne warunki pracy:

  • Elastyczny grafik pracy

  • Dostęp do obszernej bazy klientów

  • Gotowe procedury i standardy pracy oraz obsługi klientów

  • Dobrze wyposażone stanowiska zabiegowe

  • Pracę w energicznym i uśmiechniętym zespole pasjonatek kosmetyki i kosmetologii

Salon Angel to miejsce idealne dla osoby, która lubi swoja pracę i chce wykonywać ją w dobrze przygotowanym miejscu.

Salon otwarty jest w godzinach 9:00-20:00 a w soboty w godzinach 8:00-16:00. Grafiki ustalamy elastycznie na minimum miesiąc do przodu.

Forma zatrudnienia to umowa zlecenie 29zł/h plus atrakcyjny system premiowy.

Umowa o pracę po zdobyciu doświadczenia i dłuższej współpracy.

Przewidywane zarobki 4500 zł - 10000 zł Brutto!

Poza umową i wynagrodzeniem możesz liczyć na:

  • Możliwość skorzystania z zabiegów dla siebie

  • Atrakcyjne rabaty na zabiegi dla Twojej rodziny

  • Zakup kosmetyków na preferencyjnych warunkach

  • Pełen pakiet socjalny: firmowe ubrania, osobiste wizytówki, prezenty okolicznościowe, spotkania firmowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego: wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia kosmetyczne

Spełniaj się zawodowo w przyjaznej atmosferze! - Salon Angel Mińsk Mazowiecki

Prosimy o przesłanie CV ze swoim zdjęciem oraz opis swojej wiedzy i umiejętności poprzez wiadomość na OLX. Mile widziane zdjęcia swoich prac.

Jeżeli czujesz, że odnajdziesz się pośród Nas, ludzi którzy kochają to co robią upiększając setki kobiet miesięcznie to nie zwlekaj - aplikuj! :)

W przypadku obcokrajowców wymagamy bardzo dobrej znajomości języka polskiego.

Do zgłoszenia proszę dodać klauzulę RODO:

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 896225359