2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Żory
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca dla księgowej do Spółki z o.o. Żory

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Spółka z o.o. z Żor zatrudni samodzielną księgową

Wymagania

·         Wykształcenie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia i podobne;

·         Bardzo dobra i bieżąca znajomość ustawy rachunkowości oraz podatków, szczególnie podatku VAT i CIT

·         Znajomość spraw kadrowo - płacowych

·         umiejętność wykorzystania przepisów w praktyce

·       Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie dokonującej obrotu międzynarodowego.

·         Sumienność, odpowiedzialność, terminowość, wysoki poziom komunikacji;

·         Gotowość poddaniu się testowi kompetencji

·         Mile widziana: znajomość systemów księgowych

Obowiązki

·         Księgowanie i dekretacja faktur sprzedaży, zakupu, dokumentów magazynowych i rozliczeniowych ;

·         Bieżąca i okresowa analiza zapisów na kontach wynikowych oraz bilansowych szczególnie magazynowych

·         Przygotowanie i rozliczanie podatku VAT, VAT-UE, CIT itp.

·         Udział w zamknięciu miesiąca  i roku (inwentaryzacja,  uzgodnienia kont,   przygotowanie zestawień i rozliczeń )

·         Współpraca z US i ZUS

Oferta:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

·         Stabilne zatrudnienie w stabilnej i silnej firmie, marce o ugruntowanej pozycji.

·         Rozwój zawodowy i udział w interesujących projektach.

·         Bardzo dobra atmosferę, przyjazne środowisko pracy i wparcie ze strony przełożonych i współpracowników

·         Samodzielną pracę, możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie działu.

·         Miejsce pracy - Żory

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 913998182