2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca dla Księgowej/-go - praca od zaraz.

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe szuka osoby na stanowisko Księgowej/-go.

Opis stanowiska

Jeśli szukasz ciekawej i ambitnej pracy, a do tego chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie księgowości to dobrze trafiłeś. Obecnie do naszego biura znajdującego się we Wrocławiu poszukujemy kandydata do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat) w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży,

  • wyjątkowo koleżeńską atmosferę w zgranym, młodym zespole,

  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, tym samym możliwość rozwoju i awansowania,

  • możliwość doskonalenia zawodowego,

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • weryfikacja dokumentów księgowych,

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów źródłowych w zakresie ksiąg KPiR oraz KH,

  • weryfikacja KPiR,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • bieżące śledzenie przepisów podatkowych,

  • przygotowanie rozliczeń rocznych oraz miesięcznych dla podatku dochodowego,

  • przygotowanie deklaracji VAT

 Od kandydatów oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w biurze rachunkowym),

  • wykształcenia min. średniego lub wyższego (mile widziane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),

  • znajomość języka angielskiego/ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości kadr i płac - będzie dodatkowym atutem,

  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności samodzielnego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań,

  • mile widziana jest znajomość pakietu programów Insert nexo.

Jeśli jesteś ambitną osobą z zainteresowaniem rachunkowością, i chęcią rozwijania się w dynamicznym środowisku, zachęcamy do przesłania swojego CV poprzez portal OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913041537