2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Wielkopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Bogucin
Dodane 08 kwietnia 2024

praca dla kuriera Oborniki, Chludowo

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bogucin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Przyjmiemy do zespołu osoby na stanowisko kurier oraz kurier paczkomatowy

Kurier paczkomatowy

Zakres obowiązków:

- Przyjazd na magazyn w godzinach porannych.

- Obsługa paczkomatów (umieszczanie i opróżnianie maszyn z przesyłek). Odbiór przesyłek z wyznaczonych firm.

- trasa paczkomatowa obejmuje obsługę 7-9 maszyn

Kurier d2d

- doręczenia przesyłek pod adresy prywatne oraz do firm oraz odbiór przesyłek z wyznaczonych firm

Wymagania:

-Prawo jazdy kat. B,

-punktualność, komunikatywność, uczciwość

- umiejętność organizacji pracy

- umiejętność prowadzenia auta typu BUS oraz dbanie o powierzone mienie (jeśli brakuje Ci doświadczenie – wyszkolimy)

Oferujemy:

- zatrudnienie z odpowiednim wynagrodzeniem do jakości pracy *4500-6500 netto

- umowę zlecenie w pierwszych miesiącach pracy

- Szkolenia w zakresie pracy oraz wsparcie nie tylko w okresie wdrożenia

- pracę w sympatycznym zespole

Kontakt > 45*****68

Lokalizacja

Bogucin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bogucin
ID: 910443857