2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ostróda
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca dla Lekarza weterynarii

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Lekarz weterynarii

Wymagania:

  • Dyplom lekarza weterynarii

  • Obsługa kliniki XP

  • Doświadczenie w leczeniu zwierząt towarzyszących

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji lekarsko-weterynaryjnej w zakresie szeroko pojętej interny

Opis oferty:

Przychodnia weterynaryjna VET-LAB Ostróda poszukuje pracownika na stanowisko lekarz weterynarii. Oferujemy: -pracę w kilkuosobowym zespole -stabilne warunki zatrudnienia -prace w systemie dwuzmianowym Jesteśmy placówką posiadająca szpital, 2 gabinety internistyczne, salę zabiegową, USG, RTG, w pełni wyposażone laboratorium. Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 909137372