2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Stęszew
Dodane 23 kwietnia 2024

praca dla magazyniera 4-5 tys. netto

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Plandex innowacyjna firma produkująca: nadwozia izotermiczne, nadwozia chłodnicze, furgony, plandeki, skrzynie oraz przyczepy.

Zatrudniamy blisko 300 osób i dbamy o najwyższe standardy pracy.

Oferujemy otwarte i partnerskie relacje, wspierające rozwój osobisty i satysfakcję naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko:

MAGAZYNIER

opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem

  • kontrola stanów magazynowych

  • załadunek, rozładunek towaru

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • oferta pracy skierowana jest również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • możliwość dofinansowania dojazdów do pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku z ponad 30 letnią tradycją

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i składania aplikacji z załączeniem zgody zamieszczonej poniżej:

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Tomasz i Danuta Mrukowie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "PLANDEX" Spółka Jawna z siedzibą w Stęszewie w celu realizacji rekrutacji."

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 730989028