2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Koninko
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dla magazyniera ( Koninko )

Wynagrodzenie

33 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koninko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kobiet i mężczyzn na stanowisko magazynier/picker : Spar (Koninko)

Praca ze skanerem/pakowanie towaru na palety, ponadto potrzebujemy pracowników z uprawnieniami UDT (wysokiego składu).

Stawka podstawowa 34,40 brutto/godzinę 24 złotych netto/godzinę

Praca w systemie trzech zmianowym.

Obowiązki: pakowanie towaru na palety.

Wymagania: prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kompletacji towaru.

Umowa o pracę: umowa zlecenie na okres próbny.

Agencja zatrudnienia nr wpisu- 26648

oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Lokalizacja

Koninko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koninko
ID: 763796778