2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Miastko
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dla mechanika pojazdów osobowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miastko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika z wcześniejszym doświadczeniem na stanowisko mechanika samochodowego. Oczekujemy od nowej osoby umiejętności samo organizowania pracy. Ponad wszystko cenimy zaangażowanie i uczciwość. Dlatego jeśli masz te cechy, a dodatkowo jesteś sumienny i dokładny, to prawdopodobnie Ciebie szukamy.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne wykonywanie zleconych napraw

  • wykonywanie usług z zakresu mechaniki samochodowej

  • współpraca z innymi mechanikami warsztatu

  • diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • znajomość obsługi typowych urządzeń wyposażenia warsztatowego, wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki

  • umiejętność pracy samodzielnej jaki i zespołowej

  • punktualność i zaangażowanie

  • znajomość budowy pojazdów samochodowych

  • odpowiedzialność za wykonaną pracę

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premia adekwatna do Twoich umiejętności i zaangażowania)

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Niezbędne wyposażenie potrzebne do pracy na danym stanowisku

Jeśli jesteś punktualny, pracowity, uczciwy skontaktuj się z nami pod numerem telefonu

6.0.2...5.3.9...5.3.3

Lokalizacja

Miastko,

Pomorskie

Pomorskie, Miastko
ID: 912691392