2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rzgów
Dodane 07 maja 2024

Praca dla Mężczyzny Rzgów Praca od Zaraz.

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy Pracownika - Praca typowo dla Mężczyzn.

Lokalizacja: Rzgów

Obowiązki:

  • - Wykonywanie prac magazynowych.

  • - Praca zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  • - Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • - Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie

  • - Pakowanie wysyłek internetowych

PON-PT 8:00 - 16:00

Wymagania:

  • - Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • - Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • - Umiejętność pracy w zespole

  • - Umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym lub bardzo dobrym.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV. lub Zadzwoń. Nie odpisuje na wiadomości.

PRACA OD ZARAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 881399963