2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Kosakowo
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca dla nauczyciela / nauczyciela wspomagającego

Wynagrodzenie

4 651 - 4 846 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kosakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Wychowanie i kształcenie dzieci przy pomocy gier, muzyki, prac plastycznych, książek, innych narzędzi.

  • Wykorzystanie praktycznych metod nauczania opartych na zabawie.

  • Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.

  • Prowadzenie zebrań , konsultacji z rodzicami

  • Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.

  • Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami i opiekunami.

  • Wysokie umiejętności dydaktyczne i przywódcze.

  • Rozległa wiedza na temat nauczanych dziedzin, takich jak matematyka i nauki ścisłe.

  • Umiejętności planowania i organizacji.

  • Cierpliwość i elastyczność.

  • Podejście do dzieci :)

Co oferujemy:

  • 7 godzinny system pracy ( cały etat, umowa o pracę),

  • Pracę w małym kameralnym przedszkolu, mało liczne grupy przedszkolne,

  • Pomoc na grupie drugiego nauczyciela/ pomocy na nauczyciela,

Lokalizacja

Kosakowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kosakowo
ID: 914844207