2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Sulechów
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca dla: Operator CNC

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

MB Pneumatyka tworzy rozwiązania, pozwalające połączyć nawet najbardziej skomplikowane systemy w spójną, funkcjonalną całość.

Nasze złącza pneumatyczne zapewniają bezpieczeństwo układów hamulcowych na całym świecie – dzięki produktom MB Pneumatyki funkcjonują one bez zarzutu.

Miejsce pracy: Sulechów

Profil kandydata:

·        podstawowa znajomość rysunku technicznego

·        znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

·        umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

·        otwartość na rozwój

·        praca w systemie trzyzmianowym

Główne zadania:

·        obsługa maszyn – głównie tokarki sterowane numerycznie ( Fanuc i Siemens)

·        ustawienie procesu produkcyjnego na maszynie

·        nadzór nad procesem produkcji:

·   realizacja planów produkcyjnych

·   utrzymanie wydajności na stanowisku pracy

·        uzupełnianie kart kontrolnych

·        obsługa narzędzi pomiarowych

·        dbanie o czystość na stanowisku pracy

Co oferujemy:

·        umowa o pracę na pełny etat

·        miesięczna premia regulaminowa

·        szkolenia

·        spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą u nas lub chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

Kontakt: +48**********01

Na przesyłanych dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Pneumatyka z siedzibą w Sulechowie przy ul. Rozwojowej 5, KRS: 0000089698 dla potrzeb niezbędnych do procesów rekrutacyjnych, także na potrzeby rekrutacji w przyszłości, w tym także na inne stanowiska pracy. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 22 1 kodeksu pracy oraz moja zgoda na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji. Zgoda jest dobrowolna, przy czym niezbędna do objęcia procesem rekrutacji bieżącej oraz przyszłej i może być odwołana w każdym czasie.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 750527950