2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnów
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca dla operatora wózka widłowego/produkcja

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

·        transport wewnętrzny towarów za pomocą wózków widłowych,

·        rozmieszczanie towarów na stanowiska

·        przygotowanie towarów do produkcji oraz wysyłki

·        załadunek i rozładunek towarów

·        zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej

·        dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

·        utrzymanie porządku

WYMAGANIA:

·        uprawnienia UDT na wózki widłowe

·        doświadczenie w pracy na stanowisku wózkowego

·        motywacja do stabilnego, długoterminowego zatrudnienia

·        chęci do pracy w systemie II zmianowym

·        pracowitość i umiejętność współpracy

·        komunikatywność

·        kultura osobista

·       przestrzeganie zasad BHP

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        pracę w międzynarodowym środowisku

·        premie świąteczne.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy : TAE HWA Poland Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1. Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji przez Spółkę zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z d. 29.08.97r.

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 906194499