2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Oryszew-Osada
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca dla Opiekunów osób starszych

Wynagrodzenie

23,50 - 24,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Oryszew-Osada

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię Opiekunów.

Zakres obowiązków opiekuna : pomoc i towarzyszenie podopiecznemu w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej, pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych, aktywizowanie podpieczonego do zwiększenia samodzielności życiowej.

Do obowiązków opiekuna należy:

1. Pomocy w czynnościach związanych z higieną i toaletą oraz w ubieraniu się

2. Pomoc- podczas jedzenia ( karmienie)

3. Pomoc w regularnym przyjmowaniu przepisanych leków przez lekarza

4. Sprzątanie pomieszczenia

5. Pomoc w poruszaniu się

6. Zmiana pościeli

7. Pomoc w czynnościach rehabilitacyjnych i aktywizacyjnych, zaleconych przez lekarza bądź innego specjalistę ( pracownika socjalnego )

8. Monitorowanie i nadzór stanu zdrowia podopiecznego

Lokalizacja

Oryszew-Osada,

Mazowieckie

Mazowieckie, Oryszew-Osada
ID: 885188533