2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Zawodzie
Vanesa
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla Pań - sprzątanie od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik Serwisu Sprzątającego

PRACA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM

Lokalizacja: Katowice, Graniczna 54

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, 5:00 - 13:00; 13:00 - 21:00

Zadania:

  • Przeprowadzanie codziennych prac porządkowych w wyznaczonych obszarach placówki medycznej

  • Dbanie o czystość i estetykę pomieszczeń

  • Odpowiedzialność za utrzymanie standardów higieny

  • Współpraca z zespołem serwisu sprzątającego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie dzień na dzień (rano/popołudnie)

  • Dyspozycyjność w co trzecią sobotę

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy w systemie dzień na dzień

  • Dodatkowo co trzecia sobota

  • wynagrodzenie: 27,70 zł brutto na godzinę

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 904096954