2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Skrzydlna
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca dla pedagoga specjalnego

Lokalizacja

Skrzydlna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Fizjomed Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

•       Pedagoga specjalnego do pracy w ośrodku

rehabilitacji dziennej dla dzieci w Skrzydlnej

Obowiązki pracownika:

•       prowadzenie terapii pedagogicznej z powierzonymi pacjentami

•     zapewnienie opieki   pacjentom w ramach terapii pedagogicznej

•     prowadzenie dokumentacji zgodnej z  obowiązującymi przepisami

Wymagania:

•     doświadczenie w pracy

•     -wykształcenie wyższe

•     -umiejętność obsługi komputera

•     -zaangażowanie w pracę

•     -mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń zawodowych

Oferujemy:

•     zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej, umowy zlecenia lub umowy o prace

•     elastyczne godziny pracy

•     atrakcyjne wynagrodzenie

•     -pracę w placówce z wieloletnim doświadczeniem

•     -atrakcyjne warunki wynagrodzenia

•     -pracę w ramach kontraktu z NFZ

•     -możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do kontaktu 69*****52

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

 Wysyłając CV Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Lokalizacja

Skrzydlna,

Małopolskie

Małopolskie, Skrzydlna
ID: 890194538