2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Warmińsko-mazurskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Działdowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla pizzermana, barmanki, dostawcy pizzy

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do Naszego Zespołu! Nowo otwierający się lokal z prawdziwie epickim smakiem!

Stanowiska: Pizzerman, Barmanka, Dostawca Pizzy

Czy jesteś gotowy na wyzwanie w dynamicznym środowisku gastronomicznym? Szukamy osób pełnych pasji i zaangażowania, które dołączą do nas w naszej misji dostarczania niezapomnianych doznań kulinarnych.

Obowiązki:

Pizzerman:

  • Przygotowywanie pysznych pizz według oryginalnych receptur

  • Zarządzanie stanem magazynowym składników

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Barmanka:

  • Obsługa klientów w sposób profesjonalny i przyjazny

  • Przygotowywanie epickich burgerów i kebabów

  • Utrzymywanie porządku w obszarze baru

Dostawca Pizzy:

  • Szybka i bezpieczna dostawa zamówień do naszych klientów

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta podczas dostawy

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pojeździe dostawczym

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej mile widziane, ale niekonieczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta

  • Punktualność i odpowiedzialność

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i wkładać serce w to, co robisz, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.

Do zobaczenia w naszym nowym lokalu :)

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 910273506