2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Chorzów
Dodane Dzisiaj o 08:40

Praca dla pizzermena

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo otwarta mała restauracja poszukuje doświadczonego pizzermena, który potrafi piec pizzę w piecu opalanym drewnem. Warunek konieczny, nie szukamy osób do przyuczenia. Płeć i wiek nie ma znaczenia.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako pizzaiolo/pizzerman.

  • Znajomość technik i technologii przygotowywania pizzy.

  • Umiejętność precyzyjnego ważenia i odmierzania składników.

  • Zdolność pracy w warunkach wysokiego tempa.

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia własnych receptur.

  • Umiejętność obsługi sprzętu gastronomicznego.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendy.

  • Dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy.

  • Pozytywne nastawienie i chęć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ciasta do pizzy, wyrabianie go ręcznie lub przy użyciu maszyny do ciasta.

  • Rozwałkowywanie ciasta i formowanie go w kształt okrągły na papierze do pieczenia.

  • Dodawanie składników na pizzę zgodnie z recepturą i preferencjami klienta.

  • Umiejętne operowanie piecem do pizzy i kontrolowanie temperatury pieczenia.

  • Pieczenie pizzy w odpowiednim czasie i na odpowiedniej temperaturze, aby uzyskać idealny efekt.

  • Odpowiedzialność za jakość i smak przygotowanych dań oraz estetykę podawania.

  • Dbałość o czystość stanowiska pracy i zachowanie standardów higieny w kuchni.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarnych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego oraz komunikacja z obsługą kelnerską.

  • Kreatywne podejście do tworzenia nowych kombinacji smakowych i doskonalenie umiejętności kulinarne.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę od 4-6 dni w tygodniu (poszukujemy dwóch osób na to stanowisko)

  • Praca zmianowa (wszystko do ustalenia)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży

  • Wyżywienie

  • Dofinansowanie dojazdu do pracy pow. 10km,

  • Świetna atmosfera

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911600174