2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Opolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Grodziec
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca dla pomocy kuchennej

Lokalizacja

Grodziec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        przygotowywanie składników potrzebnych do przygotowania potraw

·        pomoc w wykonywaniu prostych prac kuchennych, takich jak siekanie warzyw, mieszanie sosów czy gotowanie makaronu

·        utrzymywanie porządku w kuchni i sprzątanie po zakończeniu pracy

·        asystowanie kucharzom i pomoc przy przygotowywaniu dań

·        dbanie o prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych

·        uczestniczenie w przygotowywaniu cateringu lub obsłudze imprez kulinarnych

Nasze wymagania

·        Doświadczenia w pracy na stanowisku pomoc kuchenna lub podobnej

·        Umiejętności przygotowywania prostych dań pod nadzorem kucharza

·        Znajomości zasad higieny oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy

·        Sprawności fizycznej i dobrej organizacji pracy w kuchni

·        Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi członkami zespołu

·        Chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności kulinarnych

To oferujemy

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        premie

Lokalizacja

Grodziec,

Opolskie

Opolskie, Grodziec
ID: 905185434