2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

Praca dla pracownika budowlanego

Wynagrodzenie

23,90 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działająca na rynku lokalnym od 2011 roku firma remontowo-budowlana poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK BUDOWLANY.

Opis stanowiska:

  • prace ogólnobudowlane przy wykończeniu wnętrz (m. in. szpachlowanie, malowanie, montaż drzwi, paneli podłogowych itp.),

  • praca przy wznoszeniu domków jednorodzinnych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe - mile widziane,

  • wykształcenie kierunkowe bądź ukończone kursy - mile widziane,

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,

  • sumienność i uczciwość w wykonywanej pracy.

Pracownikom oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową adekwatną do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania,

  • dojazd do miejsca pracy,

  • niezbędny sprzęt do wykonywania pracy,

  • odzież roboczą oraz środki ochrony BHP,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

Praca na terenie województwa lubuskiego, tj. najczęściej Gorzów Wlkp. i okolice. Mogą zdarzyć się prace w województwie wielkopolskim lub zachodniopomorskim.

PODANE STAWKI ZA GODZINĘ SĄ STAWKAMI NETTO!!!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 687225883