2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Dębki
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca dla Pracownika prac porządkowych nad morzem

Lokalizacja

Dębki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pole namiotowe "Kaszub" Dębki poszukuje pracownika którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku

Pracownik prac porządkowych

Zakres zadań:

  • Utrzymanie czystości i porządku na terenie Pola namiotowego.

  • Koszenie trawy.

  • Obsługa kosiarki, quada

  • Dbałość o właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu.

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

    Nasze wymagania:

  • Dbałość o porządek

  • Współpraca w zespole

  • Pracowitość

  • Odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

  • Zakwaterowanie

  • Konkurencyjne, terminowe wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV.

    Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji z godnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2026 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Dębki,

Pomorskie

Pomorskie, Dębki
ID: 901035584