2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Krzyki
Dodane 08 kwietnia 2024

praca dla sekretarki medycznej/rejestratorki

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna Poradnia Kardiologiczna we Wrocławiu zatrudni sekretarkę medyczną. Praca w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej poradni kardiologicznej z doświadczonym personelem lekarskim.

Obowiązki:

-obsługa rejestracji osobistej, telefonicznej i internetowej

- organizacja pracy poradni,

-obsługa pacjenta

-udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych - budowanie długotrwałych relacji z pacjentami poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi

- realizacja zadań administracyjnych

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

- współpraca z personelem medycznym

- koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Mile widziane: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pracy w jednostkach medycznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (status studenta)

-umiejętność obsługi aplikacji internetowych, obsługi urządzeń biurowych, komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel)

-dyspozycyjność, otwartość i umiejętność pracy z ludźmi,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910360628