2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lidzbark Warmiński
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca dla sewisanta maszyn rolniczych Lidzbark Warmiński

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PHU Perkoz Sp z o.o. poszukuje dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Handlowca. Jesteśmy wiodącą firmą z branży rolniczej, specjalizującą się w sprzedaży maszyn rolniczych, części do maszyn. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku, lubisz wyzwania i masz talent do nawiązywania relacji biznesowych, to jest to dla Ciebie idealna okazja.

Obowiązki:

Naprawa maszyn rolniczych.

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych

Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole.

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Szkolenia i wsparcie w zakresie naszych produktów/usług.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail kariera(at)perkoz.com.pl. Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości nazwy stanowiska "Serwisant". Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 909600899