2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Specjalisty ds. Obsługi Uber Bolt Freenow we Wrocław

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą obsługującą flotę samochodową działającą pod aplikacjami przewozowymi, takimi jak Uber, Bolt, Free Now.

Szukamy konkretnej osoby do pracy przy obsłudze floty samochodowej którą zarządzamy.

Specjalista ds. floty samochodowej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Ustalanie oraz koordynowanie serwisów pojazdów (cyklicznych oraz awaryjnych).

  • Pozyskiwanie kierowców do pracy

  • Obsługa kierowców Uber Bolt Freenow

  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów.

  • Przekazywanie informacji o sytuacjach powstałych w trakcie pracy kierowców do odpowiednich działów

  • Obsługa administracyjna floty samochodowej oraz raportowanie wykonanych działań.

  • Nadzór i koordynacja kierowców

  • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu swojej pracy

  • Odbieranie oraz wydawanie samochodów flotowych oraz kontrola uszkodzeń powastałych w wyniku złej eskploatacji.

  • Dbanie o czystość pojazdów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe: transport, logistyka;

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;

  • Znajomości zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel;

  • Samodzielność i wielozadaniowość;

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Zatrudnienie na pełnym wymiarze godzin,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwości rozwoju i szkolenia.

  • Możliwość dodatkowego zarobku

  • Miłą atmosfere w pracy

CV proszę przesyłać przez OLX

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 887859505