2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Cergowa
Dodane 10 maja 2024

Praca dla spedytora

Lokalizacja

Cergowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Transportowo-Przewozowa "TRANS BIESZCZADY" Sp. z o.o., Cergowa 214, 38-450 Dukla, zatrudni spedytora w transporcie międzynarodowym.

Obowiązki:

- zarządzanie kierowcami oraz kontrola realizowanych zleceń,

- prowadzenie dokumentacji przewozowej,

- dbałość o wysoki poziom świadczonych usług transportowych,

- pozyskiwanie nowych klientów i zleceń transportowych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole,

- zdolności negocjacyjne, komunikatywność.

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub podobnym oraz znajomość zasad dotyczących czasu pracy kierowców.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

- umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy,

- przyuczenie do pracy,

- niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Cergowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Cergowa
ID: 917385378