2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla studenta

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Młodszy Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Modlińska 6

Firma ABC Szkolenia Paweł Żuchowski to działalność założona w 2009 roku zatrudniająca około 20 osób. Jesteśmy pionierem na rynku w dziedzinie szkoleniowo – doradczej związanej z transportem.

Zapraszamy do dołączenia do naszej dynamicznej firmy szkoleniowej specjalizującej się w branży transportu, spedycji i logistyki! Nasz młody i pełen energii zespół szkoli zarówno kierowców jak i przyszłych przedsiębiorców oferując im wszelkie kursy, szkolenia oraz szerokie doradztwo branżowe. Znajdujemy się przy ulicy Modlińskiej 6 w Warszawie z dogodną komunikacją miejską autobusową oraz tramwajową.

W naszej firmie istnieje możliwość rozwoju zawodowego w wybranym obszarze: transport (dział merytoryczny), marketing, księgowość lub kadry.

DOŁĄCZ DO NAS I ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI!

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu, który odpowiada za pozyskiwanie i  utrzymywanie relacji biznesowych oraz obsługę klientów naszej firmy dbając o ich zadowolenie. Poza kontaktem z klientami odpowiedzialny/a będziesz za obsługę administracyjną wybranego szkolenia.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy, kanały social media);

  • utrzymywanie relacji biznesowych poprzez ciągłe doradztwo produktowe;

  • prowadzenie dokumentacji szkolenia (dokumentacja elektroniczna w systemie CRM, dokumentacja papierowa);

  • fakturowanie;

  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie pozytywnych relacji;

  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta;

  • przestrzeganie polityk i procedur firmy, w tym dotyczących obsługi klienta, bezpieczeństwa danych itp.

Nasze wymagania:

Jeśli chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenia w firmie szkoleniowej, a dodatkowo:

  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym;

  • posiadasz aktywny status studenta;

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży (mile widziane);

  • szybko się uczysz i potrafisz tworzyć treści dopasowane do grupy docelowej;

  • komunikujesz się w języku ukraińskim, rosyjskim, albańskim (mile widziane);

  • wykazujesz się samodzielnością, skrupulatnością i asertywnością;

  • posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne;

Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • nieograniczone możliwości rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów pracujących w naszej firmie;

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz wybrany weekend (sobota-niedziela w godzinach 9 – 14);

  • luźną atmosferę oraz brak dress code’u;

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do szkoleń i nauki języków obcych, bogaty pakiet benefitów z zakresu sportu, kultury, zdrowia czy urody, dodatkowy dzień wolny na urodziny i wiele innych.

Jak złożyć dokumenty:

Jeśli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o przesłanie swojego CV . Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913649661