2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 03 maja 2024

Praca dla studenta - Kierowca meleksa/wysokie wynagrodzenie

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie meleksów w określonych trasach zgodnie z rozkładem jazdy.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom oraz przestrzeganie przepisów drogowych.

  • Obsługa urządzeń płatniczych i udzielanie informacji pasażerom na temat opłat i tras.

  • Dbałość o czystość i porządek wewnątrz pojazdu.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Odpowiedzialność i punktualność.

  • Status studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki - 40 zł/h.

  • Zatrudnienie w ramach umowę zlecenie.

  • Elastyczny grafik: 10-20 przez 7 dni w tygodniu.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914612660