2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 11 kwietnia 2024

PRACA DLA STUDENTA (praca z domu!)- tel. umawianie spotkań - 3/4h godz

Wynagrodzenie

1 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Poszukuje osoby ze statusem Studenta, która może pracować w trybie home office i posiada na to warunki.

Praca polega na umawianiu spotkań dla handlowców, którzy zajmują się sprzedażą terminali płatniczych, płatności e-commerce oraz usługi płatności ratalnych dla firm.

Oferujemy Ci:

  • Pracę w pełni zdalną

  • Szkolenie wstępne i przygotowanie do pracy

  • stałą stawkę godzinową(27,7zł na rękę) + prowizje + premie

Wymagania:

  • Aby móc pracować zdalnie musisz posiadać Internet stacjonarny i sprawny komputer – warunek konieczny

  • Dyspozycyjność w ustalonych godzinach

  • Chęć do nauki i pracy

  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Kontakt i umawianie spotkań z klientem firmowym na przekazanej bazie

  • Realizowanie założeń kampanii

  • Prowadzenie rozmów zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 765470044