2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Bielany
Dodane 13 maja 2024

Praca dla Studenta-Salon z Automatami-Strefa rozrywki-Galeria Młociny

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć!

Strefa Rozrywki to największa w Polsce sieć Centr Rozrywki z automatami biletowymi przeznaczonych dla Galerii Handlowych i nie tylko:) Nasza firma zapewnia w swoich obiektach na terenie całego kraju świetną zabawę dla klientów odwiedzających galerie – sprawiamy, że zakupy nie są nudne! Każdy klient odwiedzający galerię ma szansę zagrać – wystarczy wejść, zagrać i zebrać jak największą liczbę biletów, aby wrócić do domu z wyjątkowymi nagrodami!

Kogo szukamy?

Osoby zainteresowanej dłuższą współpracą.

Osoby młodej duchem, uśmiechniętej (ponieważ taki jest nasz zespół).

Kogoś, kto szybko się uczy i sam rozwiązuje problemy, gdy takie napotka.

Chcemy, abyś był pełnoletni, najlepiej ze statusem studenta, ale nie jest to konieczne.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Uśmiechnięta obsługa naszych gości podczas ich zabawy w salonie.

Utrzymanie salonu w czystości. Nie lubimy brudasków.

Wydawanie nagród naszym gościom. To prosta sprawa.

Drobne naprawy automatów. Najczęściej jest to reset albo odblokowanie zapchanego wrzutnika - prosta sprawa.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

Co oferujemy?

Szkolenie - zagrasz na każdym automacie oraz przekażemy Ci niezbędną wiedzę.

Wynagrodzenie za 27,7 zł. Nieważne czy jesteś osobą ucząca się czy nie, u nas wszyscy są równo traktowani. Jeżeli zostaniesz u nas na rok możesz liczyć na podwyżkę.

Umowa zlecenie. Jeżeli będziesz potrzebował umowy o pracę i nasza współpraca będzie się układać, to będziemy mogli Ci ją zaproponować.

Elastyczny grafik - swoją dyspozycję podajesz raz w tygodniu lub raz na miesiąc. Nie wymagamy określonych ilości dni lub przepracowanych weekendów, ale bardzo nam zależy, aby każdy mógł mieć wolny weekend.

Jak przebiega rekrutacja?

Wysyłasz swoje CV przez OLX.

My przeglądamy CV i wybieramy osoby, które zapraszamy na rozmowę.

Po rozmowie w cztery oczy oddzwaniamy do Ciebie z informacją zwrotną.

Chcesz więcej informacji na ten temat? Możesz przyjść do dowolnego salonu i porozmawiać z naszym zespołem :)

Pozdrawiamy i czekamy na Twoje CV!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 791105901