2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gowarzewo
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla Studenta/Studentki w sklepie internetowym

Lokalizacja

Gowarzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy studenta do pakowania zamówień w sklepie internetowym z akcesoriami meblowymi i sklepowymi.

Zadania :

  • przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniami

  • przyjmowanie dostaw

  • przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji magazynu

  • prace porządkowe wg. potrzeb

Wymagania :

- dobra organizacja własnej pracy

- dokładność

Praca pon - pt w godzinach 8-15 (do uzgodnienia) , w miejscowości Gowarzewo k/Swarzędza ( 5km).

Umowa zlecenia.

Prosimy o przesłanie CV

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Z wybranymi przez nas kandydatami skontaktujemy się osobiście po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji.

Niezbędne oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

Lokalizacja

Gowarzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gowarzewo
ID: 661622071