2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Świętokrzyskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kielce
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca dla studenta w internetowym i stacjonarnym sklepie z zegarkami

Wynagrodzenie

18 - 24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Praca dla studenta/ucznia do 26 lat. Umowa zlecenie lub staż płatny (wynagrodzenie dla studenta/osoby uczącej się brutto=netto).

Zakres obowiązków:

  • doradca klienta w sklepie internetowym oraz stacjonarnym z zegarkami,

  • obsługa telefonu,

  • obsługa czatu na stronie internetowej i skrzynki mailowej,

  • wystawianie produktów na stronie internetowej,

Ewentualnie:

  • pomoc w kampaniach reklamowych,

  • dopilnowywanie estetyki strony.

Wymagamy:

  • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomości Microsoft Excel i Word,

Mile widziane programy i umiejętności:

  • Canva

  • Subiekt GT

  • praca w zespole

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • praca w dobrej atmosferze,

  • możliwość poznania marketingu internetowego: Google Ads, Facebook Ads, SEO,

  • podnoszenie umiejętności sprzedażowych oraz bezpośrednich relacji z klientem.

Zapraszamy do zespołu Ponadczasowi.pl! Szukamy ambitnej i śmiałej osoby do obsługi klienta stacjonarnego i internetowego. Nie wymagamy doświadczenia i z chęcią dzielimy się pozyskaną wiedzą w sprzedaży. Wszystkiego można się nauczyć, potrzebne są tylko chęci ;)

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV. Odezwiemy się do wybranych osób.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 789968993