2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla studenta - WOLNE WEEKENDY

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy?

My spełniamy te warunki! :)

Nasza firma, partner jednej z największych firm w Polsce poszukuje:

 Osób dynamicznych z pozytywnym nastawieniem do ludzi, łatwo nawiązujących kontakty.

I w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy współpracowników na stanowisko:

 Asystent ds. Sprzedaży

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwość rozwoju zawodowego, cykliczne szkolenia

  • wypłaty co miesiąc, co tydzień - Ty decydujesz :)

  • opieka indywidualnego Trenera

Wymagamy:

  • komunikatywności

  • dyspozycyjności

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych jak i obsługa stałych Klientów biznesowych

  • podtrzymywanie relacji długoterminowych

  • raportowanie wyników swojej pracy

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 788589880